
Djelatnici i učenici Osnovne škole "fra Marijan Šunjić" Stojkovići euharistijskim slavljem u zavjetnoj crkvi Marije Kraljice u Bučićima započeli su proslavu Dana škole.
Euharistiju je predslavio župnik fra Marinko Didak. Poslije mise učenici su izveli program a uvježbali su ih nastavnici. Pročitani su pobjednici kviza o fra Marijanu Šunjiću koji je pripremila nastavnica Marinka Barbarić Volić.
Pogledali su postavku ratnih događanja u obnovljenoj kući fra Marijana Šunjića. Nakon okrepe nastavnici su krenuli stazama fra Marijana Šunjića do Guče Gore.



Notra.ba

