
Mještani Pribilovića itekako drže do običaja i tradicije, a danas su ponovno loptu "bacili na travu" i pokazali nogometne vještine.
Prije svega najbitnije je druženje, dobra atmosfera, a kako kaže stara narodna: "Bolje da umre selo nego običaji".




Notra.ba

