
Foto: Arhiva
Omladinski pogon NK Novog Travnika danas je na stadionu Lašve na Docu ugostio vršnjake iz ekipe NK Šantića (Romari II).
Dječaci trenera Selvera Hodžića slavili su s visokih 4:2, a po dva pogotka postigli su Benjamin Sinanović i Rijad Zaimović.
Čestitke dečkima NK Novog Travnika na pobjedi i na predstavljanju našeg grada u najljepšem sportskom svjetlu. Bravo dečki!
Notra.ba

