
Omladinski pogon NK Novog Travnika gostovao je na Rijeci kod Viteza.
U fantastičnoj atmosferi budući nogometaši su prikazali fer i sportsku igru, a pojedinci su dobrom igrom i aktraktivnim potezima uspjeli izmamiti i aplauze mnogobrojnih gledatelja.
Kako ističu iz Omladinskog pogona NK Novog Travnika najviše zanimanja izazvala je utakmica najmlađih Pokemona (2015.g.).
U ponedjeljak, 6. svibnja Omladinski pogon Novog gostuje u Turbetu.



Notra.ba

