
Kako doznajemo iz izvora bliskih portalu, danas je u Stojkovićima srušena stara baraka koja je inače u vlasništvu Općine Novi Travnik.
Prema informacijama za sada nepoznati počinitelj je nesmotrenim upravljanjem vozila ili radnog sredstva urušio objekt koji je u svojstvu Općine Novi Travnik. Policijski službenici su po dojavi reagirali, a očevid je u tijeku.
Više informacija će biti poznato naknadno..

Notra.ba

