
Danas je na Gradskom stadionu u Novom Travniku održan nogometni festival.
Omladinski pogon Novog Travnika ugostio je sportske prijatelje iz FK Vlašić/Turbe s preko 70 dječaka koji su su demonstrirali svoje nogometne vještine.
"Već sada kako na jednoj, tako i na drugoj strani zapaženo je nekoliko budućih nogometnih virtouza. Bit ovakvih utakmica je sportsko druženje i socijalizacija naše djece, a veliko hvala našim gostima na fer i sportskom ponašanju.", poručili su iz organizacije Omladinskog pogona NK Novi Travnik.

Notra.ba

