× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • SARAJEVO

FNA_138980.jpg

Ministrica civilnih poslova Bosne i Hercegovine Ankica Gudeljević kazala je danas da će to ministarstvo i Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) danas potpisati novi dvogodišnji sporazum koji je dokaz da je potrebna suradnja između te dvije institucije.

To je izjavila nakon sastanka predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH Zorana Tegeltije, pomoćnika federalnog ministra zdravstva Gorana Čerkeza te ministra zdravlja Republike Srpske Alena Šeranića sa delegacijom Svjetske zdravstvene organizacije (WHO), predvođenom ravnateljem Regionalne kancelarije za Europu Hansom Klugeom.

Zahvalila je WHO-u, posebno Uredu u Sarajevu s kojima je Ministarstvo imalo izvrsnu suradnju.

- Bez njihove potpore bi početne aktivnosti u pristupu rješavanja problema Covid-19 bilo mnogo teže, ali imali smo njih koji su nam davali određene smjernice i dijelili neophodne savjete - kazala je Gudeljević.

Izrazila je nadu da će suradnja koja traje više od 20 godina biti nastavljena.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više