
Bučićani su danas hodočastili Gospi u Olovo. Svečanu euharistiju slavio je uzoriti kardinal Vinko Puljić u suslavlju provincijala fra Joze Marinčića i dvadesetak svećenika. Kardinal je pozvao na molitvu za prestanak pandemije osobito u mjesecu svibnju.
Zbor bogoslova fra Nenad Dujić predvođen maestrom fra Emanuelom Josićem, u potpunosti je liturgijskim pjevanjem učinio da ono bude ono što uistinu jest.








