
Vitežanka Stefani Šamija pokrenula je akciju dobrovoljnog darivanja krvi u suradnji s Crvenim križem Vitez i odjelom za transfuziologiju Hrvatske bolnice "Dr. fra Mato Nikolić" Nova Bila.
Sve prijave i druge informacije se mogu dobiti preko Stefani jer epidemiološka situacija zahtjeva posebne mjere.
Sve ostale informacije možete vidjeti u nastavku na fotografiji:

Notra.ba

