× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
  • PANDEMIJA

koronabih

Na sjednici Kriznog stožera Federalnog ministarstva zdravstva, održanoj danas u Sarajevu, na dnevnom redu bilo je razmatranje trenutne epidemiološke situacije. Kako doznajemo predloženo je djelomično ublažavanje trenutnih mjera, a ono se prije svega odnosi na ukidanje obveznog nošenja zaštitnih maski na otvorenom prostoru, izuzev na onim mjestima gdje nije moguće održavati razdaljinu od minimalno 2 metra. Nošenje maski bi i dalje bilo obvezno na autobusnim stajalištima i kolodvorima, kao i tržnicama.

Predloženo je i da se u supermarketima i veletrgovinama regulira broj ljudi na osnovu kvadrata prostora, uz obavezno prisustvo Covid-redara i jasno naznačen broj ljudi koji mogu biti u objektu te upotrebu maksimalnog broja kasa kako bi se spriječili veći redovi.

Ograničenje kretanja, kako neslužbeno doznajemo, trebao bi, prema prijedlogu Kriznog stožera, i dalje biti od 21 do 5 sati ujutro.

Prijedlog Kriznog stožera biti upućen Vladi F BiH, koja će na sjednici u četvrtak razmatrati predložene mjere.

Vitez.info

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više