
Prije nekoliko dana pisali smo o mladima iz Pečuja/Petačića koji su uredili autobusnu stanicu, postavili klupe i zasadili cvijeće. Sudeći po novim fotografijama, radovi itekako napreduju..
Autobusna stanica je sada natkrivena, a kako kažu mještani ovog novotravničkog mjesta, sada slijede završni radovi. Potrebno je postaviti lim na krov i urediti zidove autobusne stanice.
Mladi ovog mjesta primjer su kako se "kad se male ruke slože" zaista sve i može.


Notra.ba

