× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
  • PANDEMIJA

SS-Vitez-696x391.jpg

Učenici završnih razreda srednjih škola u Srednjobosanskoj županiji (SBŽ) od ponedjeljaka će se vratiti u školske klupe, potvrdio je županijski ministar obrazovanja Bojan Domić, piše Fena.

Ukoliko epidemiološka situacija to bude dozvoljavala, Domić kaže kako bi se povratak u škole ostalih srednjoškolaca, koji nastavu trenutnu pohađaju online, mogao očekivati za 14 dana.

- U srednjim školama je više kretanja, kontakata, stoga ćemo ići postepeno. Maturanti završavaju za dva tjedna i tada bi trebali očekivati povratak i ostalih srednjoškolaca na nastavu - naglasio je.

Učenici osnovnih škola nastavu već pohađaju u školama, a Domić kaže kako se razmišlja o tome da se u skraćenom obliku realizira program predškole.

Kako je rečeno nakon sjednice Vlade, u SBŽ-u trenutno ima 310 aktivnih slučajeva zaraze koronavirusom, dok je u bolnicama smješteno 113 osoba.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više