
Odlukom Vlade Županije Sarajevo donesene su nove mjere, a posebna novina je da se dozvoljava rad ugostiteljskim objektima do 20 sati, uz nazočnost maksimalno 20 osoba u objektu.
Nove mjere donose i dopušten rad rad kladionicama, fitness centrima, teretanama, spa centrima, javnim bazenima uz poštivanje higijensko-epidemioloških mjera.
Uskoro opširnije..
Klix.ba

