× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
  • KORONAVIRUS

covid_1.jpg

Tijekom proteklog vikenda u Klinici za infektivne bolesti Sveučilišne kliničke bolnice Mostar preminulo je 28 osoba, među kojima su i 23-godišnji mladić iz Mostara te muškarac (1955.) iz Zagreba (RH), piše Fena.

Kako su izvijestili iz županijskog Kriznog stožera Ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi, tijekom istog razdoblja u Hercegovačko-neretvanskoj županiji zabilježeno je 283 novooboljelih od covida-19, i to 185 iz Mostara, 7 iz Prozor- Rame, 5 iz Ravnog, 16 iz Stoca, 11 iz Čitluka, 25 iz Čapljine, 6 iz Neuma, 13 iz Jablanice i 15 iz Konjica.

Na bolničkom liječenju trenutno je 161 bolesnik, od kojih je 14 na invazivnoj i 9 na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji, a ostali su klinički stabilno.

Tijekom 16., 17. i 18. travnja hospitalizirano je 36, a otpušteno 18 pacijenata.

Županijski i općinski sanitarni inspektori izdali su 252 rješenje o samoizoliranju i izoliranju, a na snazi je 4.321 rješenje. Ukupno su izdana  33.893 rješenja.

Notra.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više