
Neformalna grupa mladih Pečuj/Petačići odradila je danas zahtjevan projekt uređenja odmarališta na samom ulazu u Pečuj.
Uređena je i autobusna stanica, posađeno je cvijeće, tuje i srmća, te su postavljene klupe. Pored toga postavljen je jarbol BiH.
U nastavku je osatal završnica radova s natkrivanjem autobusne stanice i njeno uređenje.
Današnjoj akciji se odazvalo 30 aktivista, a akciju je predvodio općinski vijećnik Arnel Zec.



Notra.ba

