
Nogometaši NK Novog Travnika danas su na domaćem terenu savladali ekipu NK Busovače s 3:1.
Busovljani su poveli s 1:0, ali je momčad trenera Ivana Rezdeušeka ubrzo izjednačila iz jedanaesterca preko Mahira Grizića. U nastavku je domaća ekipa zaigrala još bolje i s dva pogotka uspjela slaviti i time si osigurati 3 važna boda u borbi za opstanak. Dva pogotka za naše postigao je Selmin Petak, a Grizić je dakle realizirao jedanaesterac.
Novotravničani su nakon trinaest kola posljednja momčad s osam bodova, dok su Busovljani mjesto iznad s 10 bodova. Ovom pobjedom su nogometaši našeg grada zakomplicirali borbu za opstanak Druge lige FBiH - Zapad.
U narednom kolu momčad Novog Travnika gostuje kod ekipe FK Viteza.






Notra.ba

