× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • UBLAŽAVANJE MJERA

kafici

Sarajlije su 23 dana morale apstinirati od posjeta ugostiteljskim objektima, a tom periodu danas je kraj. Nove ublažene epidemiološke mjere Vlade Županije Sarajevo predviđaju otvaranje bašta i terasa ugostiteljskih objekata.

Odluka je došla nakon ozbiljnog dvotjednog opadajućeg trenda brojeva novozaraženih i smanjenja pritiska na zdravstvene ustanove te zbog apela ugostitelja da se nalaze u neravnopravnom položaju u odnosu na neke druge djelatnosti, kao i kolege iz drugih županija gdje nije bilo ovakvih mjera.

Od danas u kafićima i restoranima goste se može usluživati u otvorenim baštama i na terasama tih objekata. Ugostitelji će se morati pridržavati ranije propisanih mjera koje se odnose na razmak stolova, ograničen broj gostiju, redovne dezinfekcije i nošenja maski.

Od danas je biti dozvoljen rad i teretanama, samo za individualne treninge, te bazenima i sportskim centrima samo za profesionalce odnosno natjecatelje.

Kako je navedeno pratiti će epidemiološku situaciju u Županiji Sarajevo i, u skladu s utvrđenim stanjem i preporukama Kriznog stožera Ministarstva zdravstva Županije Sarajevo, po potrebi revidirati donesene mjere.

Prema posljednjim podacima Zavoda za javno zdravstvo Županije Sarajevo prijavljeno je bilo 99 novozaraženih pacijenata, a na bolničkom liječenju i dalje se nalazi 547 pacijenata.

Klix.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više