
Danas na Svjetski dan zdravlja, Crveni križ SBŽ/ŽSB, organizira akciju dobrovoljnog darivanja krvi na transfuziji bolnice u Novoj Biloj i Travniku.
U akciji sudjeluju mladi iz općinskih organizacija Crvenog križa iz SBŽ, poštivajući sve epidemiološke mjere.
"Zahvaljujemo se svim mladima koji će se danas odazvati ovoj akciji, a nekima je to prvo darivanje.", priopćili su iz Crvenog križa.
Notra.ba

