
Aktivisti neformalne grupe Mladih Pečuj/Petačići proveli su danas radnu akciju čišćenja i uređenja glavnog puta MZ Pečuj.
Prvotno je put očišćen od smeća čitavom dužinom do grada, a nakon toga je postavljena rešetka na kanalu za slivne vode. Pored toga je očišćen izvor, te posađeno cvijeće, a sanirani su kanali oko izvora i bankine samog puta.
Organizator akcije je bio Arnel Zec, a u akciji je sudjelovalo čak 25 aktivista.





Notra.ba

