
Prije nekoliko dana u suradnji s Policijskom stanicom Novi Travnik, učenici IV.1 Srednje škole Novi Travnik kontrolirali su promet s policijskim službenicima.
Radi se o učenicima smjera Tehničari cestovnog prometa, a promet su kontrolirali na lokaciji Vijadukt u Novom Travniku u terminu od 12 do 13h.
"Meni, kao osobi koja želi upisati policijsku akademiju se ta ideja jako dopala. Dugo ću pamtiti ovo predivno iskustvo koje je bilo jako korisno i još više mi je pomoglo u cilju ostvarenja moga zvanja u vidu upisivanja i završavanja policijske akademije.", poručila je učenica Matea Bonić.


Notra.ba

