
Danas su omladinske selekcije NK Novog Travnika odmjerile snage s ekipom FK Vlašića. Prijateljske susrete su odigali pioniri i predpioniri, a cilj ovih utakmica je provjera napretka mladih igrača.
"Čestitke dječacima obiju selekcija, a naše selekcije već u utorak očekuju nove provjere u prijateljskim utakmicama sa selekcijama NK Travnika na našem terenu.", poručeno je iz uprave Omladinskog pogona NK Novi Travnik.ž
Pioniri su poraženi s 0:3, dok su predpioniri slavili sa 5:1.
Notra.ba

