
U župnoj crkvi Gospe od Anđela u Zabilju, župa Nova Bila održana je uskrsna ispovijed i sveta misa.
Vjernici se kroz korizmu pokornički pripremaju za najveći kršćanski blagdan, a sakramentom ispovijedi pomireni pred Bogom i ljudima radosnije slave Kristovo Uskrsnuće.
Veliki broj vjernika nazočio je današnjoj ispovijedi, a svi okupljeni uključujući svećenike pridržavali su se epidemioloških mjera i preporuka.


Notra.ba

