
Počeo je sastanak premijera Federacije BiH Fadila Novalića sa županijskim premijerima.
Na sastanku, koji se održava online, razgovarat će se o trenutnoj situaciji izazvanoj pandemijom koronavirusa, a premijeri će predstaviti najnovije izvještaje o aktualnom stanju, te preporuke za dalje postupanje.
Jučer je dogovoreno da se zajednički sastanci nastave redovno održavati, jednom do dva puta sedmično, kako bi se harmoniziralo djelovanje unutar Federacije i kako bi jedni drugima pomagali, a sve s ciljem prevazilaženja teške situacije uzrokovane pandemijom koronavirusa, priopćio je Ured Vlade FBiH za odnose s javnošću.
FENA

