
Premijer Županije Središnja Bosna, Tahir Lendo sazvao je 40. izvanrednu sjednicu Vlade. Sjednica će biti održana danas s početkom u 10,00 sati.
Na dnevnom redu će se naći i prijedlog mjera za suzbijanje pandemije Covid-10 na području ŽSB.
Prema portalu Vitez.info raspravljat će se o dodatnom uvećanju trajanja zabrane kretanja, ali i o mogućem povratku škola na online model nastave.
Vitez.info

