
Premijer Republike Hrvatske, Andrej Plenković već je potvrdio da će se cijepiti AstraZenecom kada dođe na red. Isto je na konferenciji za medije Stožera kazao i ministar zdravstva Vili Beroš dodavši da ako treba da će se tim cjepivom cijepiti i u sklopu kampanje.
Plenković će se AstraZenecinim cjepivom cijepiti uskoro, a s obzirom na to da je prebolio koronavirus, s liječnicima će se konzultirati o točnom terminu cijepljenja.
No sigurno će se cijepiti AstraZenecom, potvrđeno je Indexu iz Vlade. To bi se, kako javlja portal Index moglo dogoditi relativno brzo, vjerojatno u sljedećih nekoliko tjedana.
Index.hr

