
U Novom Travniku je za vikend dvoje ljudi preminulo od posljedica zaraze virusom COVID 19, prema službenim podatcima Higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Novi Tranik.
Prema njihovim informacijama trenutno je u našem gradu 24 oboljela, 7 je na bolničkom liječenju, dok je 49 u izolaciji.
Preporuke Doma zdravlja Novi Travnik možete pročitati OVDJE.
Notra.ba

