
Kako nam javljaju čitatelji portala Notra.ba u novotravničkoj župi Pećine pao je snježni prekrivač u visini od 10 cm.
Zima je tako nakon toplijeg vremena i "proljetnih dana" odlučila "pokazati zube" i podsjetiti nas da kako su šal, rukavice, kapa i toplija odjeća još uvijek prijeko potrebni.
Trenutna tempratura u Novom Travniku iznosi 3°C.



Notra.ba

