
Novotravnički načelnik Stjepan Dujo posjetio je danas JU "Dječiji vrtić" Novi Travnik.
Kako je kazala ravnateljica vrtića, Ljubica Matošević, načelnik se upoznao s radom i potrebama vrtća.
"Djeca su pripremila prigodan program uz pjesmu i ples. Hvala načelniku što je prepoznao potrebe vrtića i važnost predškolskog odgoja, te obećao pružiti i daljju podršku", kazala je Matošević.

Notra.ba

