
Danas je u prostorijama Općine Novi Travnik održana svečana sjednica Stožera civilne zaštite na kojoj su dodijeljena priznanja pojedincima i organizacijama čiji je rad, na dobrobit svih građana zapažen tijekom protekle godine.
Kao pojedinci nagrađeni su: Emir Letić (Pohvala za poseban doprinos u rukovođenju akcijama spašavanja i zaštite nakon preuzimanja rukovođenja Stožera u vrijeme izolacije zapovjednika i načelnika Stožera Civilne zaštite). Za nesebično pomaganje i organiziranje pomoći građanima Novog Travnika tijekom zabrane kretanja nagrađen je Dragoslav Pelc.
Šaban Dedić nagrađen je za nesebično volontiranje i rad.
Kao organizacije nagrađeni su: Crveni križ Novi Travnik (tim) za nesebičan rad i usluge građanima pri dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština. JU Dom zdravlja Novi Travnik i njegovi djelatnici su dobili pohvalu zbog nesebičnog rada i pružanju usluge građanima na "prvoj liniji" borbe protiv pandemije iz svoje nadležnosti.
Nagrađenima je nagrade i pohvale uručio načelnik općine Novi Travnik, Stjepan Dujo. Dujo je naglasio kako je njihov rad i trud prepoznat, kao i volja za pomaganjem u svrhu boljeg suživota.
Dario Gavrić, predstavnik Crvenog križa kojemu je danas uručena nagrada izjavio je kako je činiti dobro njihova svakodnevica, a kroz pandemiju je ta svakodnevica bila pojačana. Ipak, ne skriva zadovoljstvo zbog primljene nagrade u ime svog cijelog tima.








Notra.ba

