
Danas je održan ženski rukometni turnir u Uskoplju gdje je sudjelovao i Rukometni klub "Nova Bila", te osvojio sjajno drugo mjesto.
Marija Matošević je proglašena najboljom igračicom obrane na turniru. Novobiljanke su u dva vikenda osvojile dva trofeja.
Iz kluba su poručili:
"Ponosni smo na naše djevojke i dalje idemo jako jer već sutra nas čeka prvenstvena utakmica u Tomislavgradu, gdje se nadamo dobrom rezultatu."
Novobiljanskim rukometašicama čestitamo na odličnom uspjehu, te im želimo puno sreće na gostovanju u Hercegovini.



Notra.ba

