
Lijepo vrijeme za vikend izmamilo je mnoge Novotravničane van stanova i kuća, a šetnja i boravak u prirodi su prva opcija. Sport, prirodu i lijepo vrijeme spojili su i iskoristili Pribilovljani.
"Jedva smo dočekali lijepo vrijeme da se svi zajedno okupimo, te uz nogomet i druženje nastavimo tradiciju koju nemamo namjeru prekinuti", poručili su iz Pribilovića.
Nogometni potezi onih nešto starijih, ali i onih nešto mlađih oduševili su sve prisutne. Potrebno je iskoristiti svaku mogućnost za druženje i boravak na otvorenom osobito u vrijeme pandemije kada su ovakva druženja svedena na minimum.
Lijepe fotografije nedjeljnog druženja stižu iz Pribilovića:





Notra.ba

