
Večeras je u pizzeriji Milano u Novom Travniku održano 71. Izdanje Nogokviza „Sudačka nadoknada“. Nastupilo je 11 ekipa iz 9 različitih gradova što je do sada rekord. Kvizna scena u Novom Travniku sve više jača, a zainteresiranost za sudjelovanje je sve veća, ne samo u Novom, nego i u susjednim gradovima.
Pored standardnih i redovitih ekipa večeras su se u Novom Travniku okušale i neke nove ekipe iz Viteza, Novog Travnika i Travnika. Natjecatelji su se natjecali u četiri kruga, a nakon svakog kruga su se bodovi zbrajali i pridodavali konačnom rezultatu.
U prvom krugu sjajno su startale ekipe Millwalla, U DE Čike i Stop MHE. Jako zanimljiv prvi krug dao je naslutiti da će cijela večer proći u rivalitetu Milwall-U DE Čika. Drugi krug je nastavljen u istom tonu, a na „poluvremenu“ poredak prve tri ekipe izgledao je ovako: Millwall 800, U DE Čika 790, Darun strašni 675.
Nakon druge dionice u trećoj dionici sjajan skok unaprijed zabilježila je ekipa Teška konjica koja je osvojila 275 bodova i izbila na šesto mjesto. Millwall je nakon treće dionice bio vodeći sa 15 bodova više u odnosu na U DE Čiku, dok su na trećoj poziciji bili članovi ekipe Darun strašni.
U sudačku nadoknadu se ušlo s blagom nervozom vodećih ekipa, a na posljednim pitanjima se tražio najsitniji detalj koji može donijeti pobjedu. Kao trećeplasirana uspjela je završiti ekipa Darun strašni, a pobjednika večerašnjeg 71. Izdanja Nogokviza „Sudačka nadoknada“ odlučilo je samo 10 bodova. Pobijedila je ekipa U DE Čika koja je nadoknadila zaostatak i uspjela prestići ekipu Millwalla. Rivalitet između ove dvije ekipe se nastavlja i dalje, ali naravno samo za vrijeme trajanja kviza.
Nogokviz nakon gostovanja u Novom Travniku odlazi u Lepenicu, gdje će se 6. Ožujka održati 72. Izdanje kviza. Iz organizacije su pozvali sve one koji smatraju da posjeduju nogometno znanje da se prijave, nastupe i time testiraju svoje znanje do krajnjih granica.
Novi Travnik je još jednom bio sjajan domaćin, kao i pizzeria Milano koja poslije Pub kviza nastavlja s pozitvnim pričama u našem gradu.





KK/Notra.ba

