
Ni pandemija, a ni nešto drugo ili treće ne može spriječiti Bučićane u druženju i veselju. Bučićani su se danas okupili ispred crkve svetog Martina kako bi unatoč hladnom vremenu nastavili tradiciju pokladnog druženja.
Čašica domaće rakije ili vina itekako olakšava boravak vani, a kada krene kolo "noge same igraju". Mališani su "punih usta" slatkiša pratili starije kako plešu kolo, a pokladno druženje nastavit će se i večeras.





KK/Notra.ba

