
Sinoć je u Osnovnoj glazbenoj školi Jakova Gotovca u Novom Travniku održan tradicionalni interni sat „Pod maskama“. U kratkom programi nastupili su učenici svih odsjeka.
U drugom dijelu programa, izvedbom pjesama „Ide zima“ i „Na saonicama“, vesela, maškarana lica učenika pripremnog razreda svojom pjesmom su nas vratila u naše sretno, maškarano djetinjsto.
Nadamo se da će maske koje svakodnevno nosimo čim prije pasti!
Točke su priredili nastavnici: Marijana Dujmušić, Željka Babić, Darko Dujmušić, Dajana Karin Palavra, Živan Kuzmanović, Ismet Skrobo, Gordana Mišković i Ljubomir Majstorović.






Notra.ba

