
Učenici trećeg, četvrtog i petog razreda Osnovne škole "Novi Travnik" simboličnim paljenjem lampiona zapalili su plamen ljubavi u nadi da će stići do svakog od nas.
Učenici su svojim kreativnim radovima ukrasili i učionice škole, te su na taj način obilježili Valentinovo. Njihove radove pogledajte u galeriji:





Notra.ba

