
U Novom Travniku trenutna temperatura iznosi -3 stupnja Celzijusa, ali zrake sunce uspjele su izmamiti Novotravničane u šetnju.
Građane koriste svaku zraku sunca kako bi izašli na zrak i uživali u ugodnom razgovoru. Koronavirus je itekako utjecao na sve nas, a svaki oblik "slobode" itekako je potrebno iskoristiti za boravak van kuće ili stana.
Zima je do sada bila blaga, a svatko od nas se duboko u sebi veseli proljeću, cvrkutu ptica, mirisima cvijeća..



KK/Notra.ba

