
Zbog velike količine podzemniih i oborinskih voda, najavljeni radovi na klornoj stanici u Opari se odgađaju do daljnjeg.
"Također napominjemo da sutra (03.02.2021.) neće doći do prekida u vodosnabdijevanju kako je ranije najavljeno." - priopćeno je iz Vilenica Vodovoda.

Notra.ba

