
Izlog koji već duže vrijeme Crveni križ Novi Travnik nastoji urediti, izdvajujući sredstva iz skromnog proračuna je uništen.
Razbijajući staklo na izlogu dokaz je da se u našem gradu ništa ne može uraditi, urediti, da grad izgleda ljepše, da se podijeli rad, informativne aktivnosti, a da to netko ne uništi.
"Nadamo se da će nakon današnje prijave nadležne vlasti našeg grada nešto učiniti po ovom pitanju, a počinitelj prepoznati u objavi. Trud i rad naših volontera za uređenjem izloga je i dalje prisutan." - priopćili su iz organizacije Crvenog križa u Novom Travniku.

Notra.ba

