
11. veljače obilježava se Svjetski dan bolesni, a u župi Uzašašća Gospodinova u Novom Travniku održat će se proslava Gospe Lurdske.
Pobožnost počinje u 16.30 (ispovijed i krunica) nakon čega će biti euharistijsko slavlje u 17.00 sati.
Nakon svetog misnog slavlja će biti podjela sakramenta bolesničkog pomazanja i klanjanje, te pobožnost pred kipom Gospe Lurdske u župnom dvorištu.
Notra.ba

