
Danas, 29.01.2021. godine, premijer Tahir Lendo sa članovima Vlade SBŽ održao je u zgradi Vlade sastanak s novoizabranim načelnicima općina Srednjobosanske županije.
Na sastanku se razgovaralo o aktualnoj situaciji na području Srednjobosanske županije iz oblasti javnih financija, zdravstva, socijalne zaštite, gospodarstva, poljoprivrede, obrazovanja, sigurnosti i drugim aktualnostima na području lokalnih zajednica i Srednjobosanske županije.
Također je dogovoreno da se sastanci ovog tipa redovno održavaju, kako bi svi prisutni imali pravovremene informacije s ciljem suzbijanja pandemije Koronavirusa, jačanja ekonomskog razvoja i poboljšanja životnog standarda stanovništva na području Srednjobosanske županije.
Notra.ba

