
Na jučerašnjem zasjedanju samog vrha Stranke demokratske akcije donesena je odluka o raspuštanju nekoliko Općinskih organizacija na području države, a među kojima je i ono u Novom Travniku.
Izetbegović je medijima rekao kako će Općinske organizacije zamijeniti povjereništva koja imaju zadatak analizirati stanje i predlože potrebne mjere.
Na čelu povjereništva SDA u Novom Travniku postavljen je Eldin Delić.
Pored njega, članovi povjereništva su Sanel Silajdđija, Muris Brljak, Nedžad Krnjić, Arid Tatar, Arnel Zec, Semin Duzan i Merhunisa Hodžić.
Nove-info.com

