
Iz izvora bliskih portalu prijavljeno je da je u protekloj noći provaljeno u crkvu Svetog Martina u Bučićima od strane nepoznatog počinitelja.
Kako doznajemo provala je izvršena podesnim alatom, te je obijena kasa koja se nalazi u samoj crkvi. Nepoznatom počinitelu je ostao pajser, te trag krvi što upućuje na to da se prilikom provale nepoznati počinitel posjekao.
Zaista je nevjerojatno da je nakon Zabilja i crkva u Bučićima postala meta lopovima, te da im ništa nije sveto. Više informacija će biti poznato tijekom dana.

Notra.ba

