
U cilju što učinkovitije i transparentne javne uprave u Općini Novi Travnik na inicijativu novog načelnika, Stjepana Duje postavljena je kutija za anonimne žalbe građana.
Načelnik ovime potiče sve građane da slobodno napišu sugestije, ali i primjedbe kako bi Novi Travnik zaista bio Mjesto za sve, te kako bi se uvažio i čuo glas svakog pojedinca.

Notra.ba

