
Veliki broj škola u Federaciji BiH objavio je kako u ponedjeljak 11. siječnja počinje drugo polugodište, odnosno nastavak nastave.
"Nastava će se za sada odvijati po pravilima kao i u prvom polugodištu, a uskoro je moguće i ublažavanje mjera", izjavio je za Notra.ba, resorni ministar obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i sporta Županije Središnja Bosna, Bojan Domić.
Ostaje za vidjeti koje mjere će se ublažiti i što će nakon dva tjedna biti s policijskim satom s obzirom da se u susjednoj Hrvatskoj pojavio novi soj korona virusa.
Notra.ba

