
U župi Uzašašća Gospodinova održana je druga po redu radionica za djecu koju su animirale sestre, s. Frančiška i s. Damaris uz pomoć animatorica Patricije Zlatunić, Elizabete Totić i Vanese Fišić. Središte radionice bila je svetkovina Bogojavljenja (sv. Tri kralja).
Animatorice su se obukle kao tri kralja, te simbolično sa sobom donijele darove koje su pokazale djeci. Nakon toga, djeca su dobila zadatak da nacrtaju odnosno pišu o svojim darovima Isusu. Nakon dječjih radova, sve je predstvaljeno u zajedničkom plenumu.
Uslijedila je neizostavna pjesma i igre. Zadovoljni i ispunjeni zajedništvom, sudionici su se radosno vratili vratili svojim domovima.




Notra.ba

