
Vilenica Vodovod je u prethodnom razdoblju imala problema s vodosnabdijevanjem, a voda se prije pića morala prokuhavati.
Danas je pak iz Vilenice stigla obavijest:
"Poštovani korisnici, obzirom da je došlo do stabilizacije u vodovodnom sustavu, obavještavamo Vas da je moguće piti vodu bez prethodnog prokuhavanja."
Notra.ba

