× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • POTRES
komsic-izetbegovic-press.jpg
 
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić poslao je pismo Vladi Srbije i zamolio da se kao pomoć zbog serije potresa koji su pogodili Hrvatsku, iz slobodnih sredstava prebaci milijun eura hrvatskoj Vladi, javlja Blic.

Vučić je jučer rekao kako je Srbija spremna pomoći Hrvatskoj, i tehnički i financijski, i kako se nada da je potres prošao uz minimalne žrtve.

"Hrvatska je primjer otpornosti te nam je uzor po svojoj nevjerojatnoj transformaciji u ponosnu državu Europske unije", dodao je premijer Albanije koja je u studenome prošle godine i sama bila pogođena razornim potresom, snage 6.4 stupnja po Richteru, pri čemu je poginula 51 osoba. 

A Albanija će donirati 250 tisuća eura Hrvatskoj za obnovu nakon potresa koji ju je pogodio u utorak, objavio je Edi Rama, premijer te države koja je prošle godine i sama bila žrtva potresa.  

"Upravo sam potpisao odluku albanske vlade o donaciji 250 tisuća eura bratskoj Hrvatskoj kako bismo pomogli preporodu Petrinje nakon razornog potresa", napisao je Rama na Twitteru. 

"Hrvatska je primjer otpornosti te nam je uzor po svojoj nevjerojatnoj transformaciji u ponosnu državu Europske unije", dodao je premijer Albanije koja je u studenome prošle godine i sama bila pogođena razornim potresom, snage 6.4 stupnja po Richteru, pri čemu je poginula 51 osoba. 

Grude.com

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više