
Primarijus doktor Adnan Šatrović novi je direktor JU Bolnica Travnik. Skromnom svečanošću danas mu je i službeno predao dužnost ravnatelja Primarijus doktor Mirsad Granov.
Doktoru Šatroviću upućujemo iskrene čestitke i najljepše želje u nastavku njegove karijere. Doktoru Granovu se zahvaljujemo na svemu što je učinio kao jedan od travničkih liječnika.
Tntportal.ba

