
Tradicionalno se Božić čestita nakon polnoćke, no ove godine zbog epidemiološke situacije stanje je drugačije. Kultura i tradicija božićnih blagdana se itekako izmijenila, a samim time i "uranjene" polnoćke, te samo čestitanje Božića i Isusovog porođenja.
Iz Udruge Moja Zemlja Bučići koja je usprkos pandemiji ove godine preuzela veliki rizik i bila organizator brojnih događanja u Općini Novi Travnik, poručuju svim svim pripadnicima katoličke vjeroispovijesti čestit Božić i porođenje Kristovo.
KK/Notra.ba

