
Učenici Osnovne škole "Novi Travnik" izveli su pjesmu u kvartetu učenica sedmog razreda.
Ples i zabavu iznijeli su učenici 1a, 1b i 3a odjela s učiteljicama. Uživajte u radnosti najmlađih Osnovne škole "Novi Travnik":
Notra.ba

